Míchačky, šrotovníky a třídiče Wynveen

Wynveen International BV vyvíjí a vyrábí velmi kvalitní stroje a zařízení pro zpracování zrnin a výrobu krmiv pro zvířata, domácí mazlíčky a ryby, které využívají výrobci po celém světě. Společnost se zaměřuje na kompletní projekty a řešení, přičemž dodává investiční instalace na míru. Specialisté firmy Wynveen, sídlící v moderní, profesionálně vybavené továrně v Heterenu (Nizozemí), využívají špičkové technologie při návrhu a produkci širokého sortimentu výrobků.

Kladivové mlýny

Vysoce efektivní horizontální kladivové mlýny Wynveen jsou výsledkem mnohaletého vývoje a zkušeností firmy. Kapacity se v závislosti na druhu produktu, perforování síta a vlhkosti produktu pohybují mezi 5-50 t/h.

Dvouhřídelové pádlové míchačky

Míchačky typu DPMA zvládají vysoký výkon i při relativně malém objemu míchačky. Dvouhřídelová pádlová míchačka DPMA má čas zamíchání mezi 30 a 60 sekundami, v závislosti na druhu produktu a jeho množství. Úspěšnost tohoto rychlého způsobu míchání je umožněna fluidní zónou, kde všechny částice mají naprostou volnost pohybu. Míchačky jsou k dispozici v kapacitách od 500 do 20.000 litrů. Přesnost zamíchání splňuje i ty nejpřísnější požadavky. Pro dokonalé bezezbytkové vyprázdnění je dno míchačky opatřeno extra širokými výpustnými dveřmi s unikátním těsněním zajišťujícím bezprašný provoz.

Rotační třídiče Cryloc

Těžko si lze představit průmysl zpracování zrnin a sypkých materiálů bez rotačních třídičů Cryloc. Jedno nebo dvě speciálně tvarovaná síta uložená na vertikální hřídeli třídiče oddělí jemné částice ze vstupujícího produktu. Pokud je obsah jemných a drobných částic do 10% z množství produktu na vstupu, výsledkem je méně než 1% na výstupu (za předpokladu, že drobné částice jsou menší než 2/3 průměru granulí). Velký rozsah nabízených výkonů dělá z třídiče Cryloc zásadní třídič pro zpracování sypkých materiálů. Kombinace dvou sít je speciálně navržena také pro kladivový mlýn, který se využívá pro kombinace dvou různých jemností šrotování, nebo v kombinaci s drtičem.

 

  • Wynveen
  • International BV
  • Komkleiland 4
  • 6666 MG Heteren
  • The Netherlands
  • wynveen.com

Fotogalerie

<
>

Ke stažení