Výroba horkého vzduchu ICS

ICS ENERGIETECHINK se specializuje na návrhy, výrobu a instalace energetických zařízení, které využívají odpadní dřevo, dřevní štěpku, kůru, biomasu a zemědělský odpad k výrobě tepelné a elektrické energie. Chytrá řešení umožňují realizaci projektů pro zákazníky v zemědělství, průmyslu a komunálních službách.

Využití zařízení na biomasu v zemědělství a potravinářském průmyslu nabývá na významu. Emise CO2, uhlíková stopa a náklady na palivo jsou výrazně sníženy díky využití regionálně dostupné biomasy. ICS ENERGIETECHNIK nabízí vhodná řešení pro zásobování energií v mnoha zemědělských a potravinářských výrobních procesech.

V zemědělském sektoru, především při sušení produktů, se začíná přecházet z fosilních paliv na biomasu šetrnou k životnímu prostředí. Vzhledem k tomu, že vhodná paliva z biomasy se často vyskytují přímo v místě výroby, má investice do dodávek energie z biomasy velké ekonomické výhody. Při výrobě potravin může být procesní pára nebo horká voda dlouhodobě dodávána ze zdroje šetrného k životnímu prostředí.

Zařízení s technologií ICS HotAir jsou vyráběna s tepelným výkonem až 15 000 kWth a mohou poskytovat objemy horkého vzduchu až 1 000 000 m³/h a teploty až 700 °C pro všechny aplikace sušení. Flexibilní technologie umožňuje kombinaci s téměř všemi dostupnými modely zemědělských a průmyslových sušáren. Robustní konstrukce je vhodná pro použití širokého rozsahu paliv z biomasy.

Pro maximální využití biomasy jsou systémy k ohřevu vzduchu také často kombinovány s výrobou elektrické energie (proces kogenerace).

 

  • ICS ENERGIETECHNIK GmbH
  • Rabnitzweg 10
  • A-8062 Kumberg
  • Austria
  • ics-group.org

Fotogalerie

<
Alvan Blanch - Výroba horkého vzduchu pro sušení kukuřice, Španělsko Alvan Blanch - Výroba horkého vzduchu pro sušení kukuřice a vojtěšky, Rakousko Alvan Blanch - Výroba horkého vzduchu pro sušení kukuřice, Rakousko Alvan Blanch - Výroba horkého vzduchu pro sušení kukuřice, Rakousko Alvan Blanch - Výroba horkého vzduchu pro sušení kukuřice a vojtěšky, Slovinsko Alvan Blanch - Výroba horkého vzduchu pro sušení dřeva, Ukrajina Alvan Blanch - Výroba horkého vzduchu pro sušení kukuřice, Rakousko
>

Ke stažení