Vaničkové dopravníky Simatek

Firma Simatek z Dánska se zaměřuje na výrobu univerzálních vaničkových (též korečkových nebo kabelkových) dopravníků, jejichž konstrukční řešení zaručuje velice šetrnou a bezztrátovou dopravu sypkých materiálů. Modulový systém poskytuje široký výběr kombinací horizontální a vertikální dopravy jedním dopravníkem. Vaničky (též korečky nebo kabelky) jsou zavěšeny mezi dvěma souběžnými řetězy a jsou udržovány ve vodorovné poloze od naplnění až po vyprázdnění. Horizontální část dopravníku může být podle potřeby opatřena více dálkově ovládanými výpady.

Univerzální vaničkové dopravníky mohou být využity v krmivářském, potravinářském, chemickém i zpracovatelském průmyslu. Dopravníky Simatek jsou vhodné také pro dopravu velmi křehkých produktů (např. bramborové lupínky) nebo abrazivních materiálů (např. popílek, drcený mramor). Pro instalaci v potravinářských linkách jsou dopravníky vyráběny v sanitárním provedení z nerezové oceli. Kapacity dopravníků jsou až do 120 m3/h.

 

  • Simatek
  • Bulk Systems A/S
  • Charlottevej 8
  • DK-4270 Hoeng
  • Denmark
  • simatek-bulk.dk

Fotogalerie

<
Alvan Blanch - Vaničkový dopravník Alvan Blanch - Velikosti vaniček Alvan Blanch - Materiály vaniček Alvan Blanch - Konstrukční uspořádání vaničkových dopravníků Alvan Blanch - Dávkovací systémy vaničkových dopravníků Alvan Blanch - Vaničkový dopravník – instalace Alvan Blanch - Vaničkový dopravník – instalace Alvan Blanch - Vaničkový dopravník – instalace
>

Ke stažení