Míchačky, šrotovníky a třídiče Wynveen

Od 1.dubna 2021 byla společnost Wynveen International integrována do společnosti Ottevanger Milling Engineers

Wynveen International BV vyvíjí a vyrábí velmi kvalitní stroje a zařízení pro zpracování zrnin a výrobu krmiv pro zvířata, domácí mazlíčky a ryby, které využívají výrobci krmiv po celém světě. Specialisté společnosti využívají špičkové technologie při návrhu a produkci širokého sortimentu výrobků - kladivové mlýny, válcové šrotovníky, pádlové míchačky, stuhové míchačky, zařízení pro vakuové nástřiky a třídiče.

Kladivové mlýny

Vysoce efektivní horizontální kladivové mlýny Wynveen jsou výsledkem mnohaletého vývoje a zkušeností firmy. Kapacity se v závislosti na druhu produktu, perforování síta a vlhkosti produktu pohybují mezi 5-50 t/h.

Dvouhřídelové pádlové míchačky

Pádlové míchačky krmiv Wynveen řady DPMA zvládají vysoký výkon i při relativně malém objemu míchačky. Dvouhřídelová pádlová míchačka DPMA má čas zamíchání mezi 30 a 60 sekundami, v závislosti na druhu produktu a jeho množství. Úspěšnost tohoto rychlého způsobu míchání je umožněna fluidní zónou, kde všechny částice mají naprostou volnost pohybu. Tyto pádlové míchačky sypkých směsí jsou k dispozici v kapacitách od 500 do 20.000 litrů. Přesnost zamíchání splňuje i ty nejpřísnější požadavky. Pro dokonalé bezezbytkové vyprázdnění je dno míchačky opatřeno extra širokými výpustnými dveřmi s unikátním těsněním zajišťujícím bezprašný provoz.

Jednohřídelové pádlové míchačky

Jednorotorová pádlová míchačka krmných směsí řady PM je odlišným uspořádáním a celkovými rozměry alternativou k dvourotorové pádlové míchačce. Čas míchání k dosažení zamíchanosti 1:100.000 je přibližně 120 sekund. Pracovní objemy jednohřídelových míchaček jsou od 100 do 12.000 litrů. Vypouštění obsahu míchačky je pneumaticky ovládanými dveřmi ve dnu míchačky.

Rotační třídiče Cryloc

Těžko si lze představit zpracování zrnin, granulí a sypkých materiálů bez rotačních třídičů Cryloc. Jedno nebo dvě speciálně tvarovaná síta uložená na vertikální hřídeli třídiče oddělí jemné částice ze vstupujícího produktu. Pokud je obsah jemných a drobných částic do 10% z množství produktu na vstupu, výsledkem je méně než 1% na výstupu (za předpokladu, že drobné částice jsou menší než 2/3 průměru granulí). Velký rozsah nabízených výkonů dělá z třídiče Cryloc zásadní třídič granulí a jiných sypkých materiálů.

 

  • Wynveen
  • International BV
  • Komkleiland 4
  • 6666 MG Heteren
  • The Netherlands
  • wynveen.com

Fotogalerie

<
Alvan Blanch - Kladivový mlýn HM Alvan Blanch - Dvouhřídelová pádlová míchačka DPMA Alvan Blanch - Rotační třídič Cryloc Alvan Blanch - Jednohřídelová pádlová míchačka PM Alvan Blanch - Kontinuální míchačka Alvan Blanch - Míchačka pro vakuové nástřiky Alvan Blanch - Bezezbytkový řetězový dopravník
>

Ke stažení