Prstencové matrice a pláště rolen PCE

Pelleting Consumables Europe (PCE) je globálním dodavatelem vysoce přesných a na míru vyráběných prstencových matric a plášťů rolen pro granulační lisy. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti granulování mohou svým zákazníkům poskytovat také odborné poradenství v oblasti geometrie a navrhování prstencových matric a plášťů rolen.

PCE vyrábí spolehlivé prstencové matrice a pláště rolen pro výrobu krmných směsí, biopaliva, recyklační průmysl a široký rozsah dalších aplikací. Jejich na míru vyráběné prstencové matrice a pláště rolen jsou k dispozici pro granulační a peletovací lisy všech značek a jsou vyráběny v ultramoderním výrobním závodě. Vzhledem k tomu, že celý proces probíhá ve vlastní továrně, mohou garantovat krátké dodací lhůty a optimální kvalitu výrobků.

PCE prstencové matrice a pláště rolen jsou vyráběny z vysoce kvalitní oceli. Prstencové matrice jsou vyráběny z vysoce kvalitní chromové oceli X46Cr13, temperované na 53-55 HRC. Příslušné pláště rolen jsou vyráběny z oceli 100Cr6 nebo 20MnCr5, v závislosti na konkrétní aplikaci. Společnost se neustále soustředí na zlepšování životnosti jejich produktů a tím i na zvyšování zisků zákazníků. 

 

  • Pelleting Consumables
    Europe KFT
  • Babér u. 6/B
  • 8000 Székesfehérvár
  • Hungary
  • pce.eu

Fotogalerie

<
Alvan Blanch - Výroba prstencové matrice Alvan Blanch - Výroba prstencové matrice Alvan Blanch - Výroba prstencové matrice
>

Ke stažení